Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Для регіональної корупції створили спеціальний сайт

0 17

У громадських активістів та журналістів з різних регіонів України з’явиться можливість розміщувати матеріали про факти зловживання владою на місцях та корупції на незалежному сайті «Нет коррупции». Про це повідомила виконавчий директор Інституту масової інформації (ІМІ) Вікторія Сюмар під час прес-конференції в Києві.

«У рамках проекту планується створення великої інтернет-платформи, на якій будуть публікуватися розслідування, що стосуються теми корупції, і які можуть бути написані не тільки професійними журналістами, але і громадськими активістами», – сказала В. Сюмар, пише ГолосUA.

За її словами, близько 200 осіб, охочих приєднатися до проекту, вже побували на тренінгах, організованих ІМІ в різних містах України.

«Важливо, щоб люди інформували, що відбувається в їхніх регіонах. Тому що наше завдання – не говорити лише про Київ – хоча, з одного боку, це правильно, так як риба гниє з голови, – але і про регіони, оскільки там є теж дуже багато фактів корупції», – додала В. Сюмар.

Вона також зазначила, що зараз на інтернет-ресурсах публікується досить багато розслідувань, але є одна істотна проблема – «відсутність реакції на них».

Теги:

хабар, корупція

Залиште коментар