Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Для чеської візи українцям більше не потрібна медична довідка

0 19

Чехія відмінила вимогу, згідно з якою громадяни України для отримання візи повинні були пред’явити медичну довідку про відсутність у них інфекційних захворювань. Про це йдеться на сайті посольства Чехії в Україні.

Згідно з інформацією посольства, у зв’язку з рішенням Міністерства охорони здоров’я Чехії для подачі заяви на отримання візи терміном більше 90 днів, на довгострокове перебування і проживання медична довідка не потрібна.

Згідно з інформацією на сайті Мінохорони здоров’я Чехії, відміна даної вимоги набрала чинності 6 березня.

Нагадаємо, в липні 2009 року Україна очікувала, що Чехія відмінить вимогу про надання українцями довідок про відсутність інфекційних захворювань для видачі віз.

Чехія пояснювала введення з 1 червня 2009 року надання українцями довідок про відсутність інфекційних захворювань для видачі віз вимогою національного законодавства.

Джерело:

proUA

Залиште коментар