Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Для українських дітей-біженців вже надруковано 100 тисяч примірників дитячих книжок. Наразі вони доступні у 14 країнах.

0 6

В рамках проекту «Книжки без кордонів» для українських дітей-біженців вже надруковано 100 тисяч примірників дитячих книжок. Наразі вони доступні у 14 країнах.

Проект «Книжки без кордонів» доносить до українських дітей знайомі історії, аби повернути українську книжку в дитячі життя.

На сьогодні найбільше примірників можна знайти у:

• Польщі — понад 47,6 тисячі книжок;

• Литві – 15,5 тисячі примірників;

• Великобританії – 15 тисяч примірників.

Саме ці 15 тисяч книжок стали останнім оновленням у «Книжках без кордонів»: Посольство України у Великобританії використало п’ять макетів, запропонованих УІК, а ще про 10 домовилося напряму з українськими видавцями.

Проект «Книжки без кордонів» реалізується під патронатом Першої леді Олени Зеленської, спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Міністерством закордонних справ та Українським інститутом книги.

Окрема подяка іноземним партнерам: Фонду «Освіта для демократії» (Польща), Польському інституту книги, Фундації Святого Миколая (Польща), ГО «Скриня часу» та «Сильніші разом» (Литва), Федерації Європейських видавців (Брюссель), видавництву «Akademische Verlagsbuchhandlung» (Німеччина) та Біржовому союзу німецької книготоргівлі.

Джерело

Залиште коментар