Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДКЦПФР закликає ГПУ та Вищу раду юстиції надати допомогу у подоланні рейдерських атак на державні органи з боку певних районних судів.

0 17

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку закликає Генеральну прокуратуру України та Вищу раду юстиції України надати допомогу у подоланні рейдерських атак на державні органи влади з боку певних районних судів України. Про це заявив голова ДКЦПФР Сергій Петрашко, повідомляє прес-служба відомства.

Голова комісії заявив, що у рейтингу рейдерів провідну позицію безперечно займає Ворошиловський районний суд м. Донецька, який систематично виносить ухвали про заборону державним органам виконувати функції, передбачені законом. С.Петрашко заявив, що комісія здійснюватиме контрольно-ревізійну діяльність в незалежності від наявності незаконних ухвал районних судів.

Комісія також вимагає порушити кримінальну справу у відношенні суддів, які виносять незаконні ухвали.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар