Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДКЦПФР встановила нові вимоги до якості активів інститутів спільного інвестування

0 38
Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку встановила нові вимоги до якості активів інститутів спільного інвестування. Про це повідомляє прес-служба комісії.  У змінах до Положення про склад та структуру активів інституту спільного інвестування чітко виписані ознаки паперів, які не можуть входити до портфелів корпоративних і пайових інвестфондів. Зокрема, йдеться про цінні папери, які не мають міжнародного ідентифікаційного номера, в разі, якщо його наявність – вимога закону. Також встановлено заборону щодо наявності у складі активів фондів цінних паперів тих емітентів, котрі:
  – протягом двох років не подають до Комісії з цінних паперів та фондового ринку щорічної інформації про діяльність, не оприлюднюють її;
  – розташовані не за місцем державної реєстрації;
  – є збитковими протягом двох років і при цьому їхні цінні папери не допущені до торгів на біржах (для ІСІ диверсифікованого типу).

  Компанія, котра управляє активами фонду, в чиєму портфелі є такі цінні папери, зобов’язана їх позбутися.

  Акції емітентів, діяльність яких за результатами двох років виявилися збитковою, втрачатимуть у ціні: за перший рік – з коефіцієнтом 0,25%, другий – 0,50%, кожен наступний рік -до 0,75% від балансової вартості.

  Акції, випуск яких скасовано Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку або за рішенням суду, нічого не коштуватимуть. Цінні папери, обіг яких зупинено (крім випадку з реорганізацією емітента) оцінюватимуться за останньою балансовою вартістю доти, поки їх не можна буде оцінити за ринковою ціною.

Джерело:

РБК- Україна

Залиште коментар