Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дитячий омбудсмен Павленко подав у відставку

0 18

Уповноважений президента з прав дитини Юрій Павленко подав у відставку у зв’язку з неможливістю виконувати свої посадові обов’язки. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Подав заяву про звільнення у зв’язку з неможливістю виконувати свої посадові обов’язки. Категорично засуджую насильство з боку спецпризначенців проти мирних демонстрантів, молоді, студентів та дітей. Досі робив усе від мене залежне, використовуючи усі можливості, щоб забезпечити гідне ставлення та дотримання прав дітей-учасників протестів або втягнутих у конфлікт, які сьогодні здобувають свій життєвий досвід на барикадах.

З сьогоднішнього дня продовжу цим займатись як громадянин України.

Закликаю усі сторони до припинення кровопролиття», — йдеться у заяві.

Павленко обіймав посаду дитячого омбудсмена з серпня 2011 року. Перед цим був міністром у справах сім’ї , молоді та спорту в другому уряді Юлії Тимошенко.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар