Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дітей повертають додому

0 20

Проблеми дітей, що втекли з дому, не часто стають топ-темами ЗМІ, проте ця соціальна проблема існує і хвилює багато дорослих. Про те, чому діти виявляються на вулиці і хто докладає зусилля до повернення дітей у сім’ї говорили під час прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро» .

У ній взяла участь начальник кримінальної міліції у справах неповнолітніх ГУ МВС Дніпропетровської області, підполковник міліції Ірина Качинська. Вона повідомила, що з початку року в області встановлено місцезнаходження понад півтисячі неповнолітніх, області, які втекли із сімей або дитячих спецустанов. «Серед 544 неповнолітніх, які самовільно залишили сім’ї або спеціальні установи для дітей, лише 120 — це вихованці інтернатних установ, інші втекли із сімей. Найбільша кількість дітей втікає у віці від 14 до 18 років, таких майже 300. Менше – у віці від 6 до 14 років, понад 200, і досить значний відсоток, враховуючи дуже юний вік, складають діти до 6 років – близько 50. Лише на території Дніпропетровська зареєстровано 193 факти безвісного зникнення дітей. У цілому 507 осіб удалося знайти», – сказала вона.

Ірина Качинська також відзначила, що у зв’язку з чималою кількістю заяв і повідомлень про факти безвісного зникнення неповнолітніх підрозділами кримінальної міліції щомісячно проводяться перевірки наявності дітей в навчально-виховних установах, про що складаються відповідні акти. «При отриманні інформації про зниклих на місце події виїжджає слідчо-оперативна група у повному складі і проводиться комплекс першочергових розшукових заходів для встановлення їх місцезнаходження», – повідомила вона.

Теги:

“Міст-Дніпро”, соціальна проблема, повернення дітей у сім’ї, начальник кримінальної міліції у справах неповнолітніх Ірина Качинська, місцезнаходження неповнолітніх, дитячі спецустанови, факт безвісного зникнення неповнолітніх, підрозділи кримінальної міліції, правові новини

Джерело:

ЮВУ № 41

Залиште коментар