Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дії української міліції далекі від елементарних стандартів

0 15

Експерти стверджують, що ніхто не шкодить іміджу міліції більше, аніж сам співробітники правоохоронних органів. Рівень недовіри до міліції росте, а роботою дільничних міліціонерів на сході незадоволені навіть більше, аніж на заході країни – 32% проти 29%.

Донецький правозахисник Олександр Букалов періодично робить моніторингові поїздки по райвідділках та СІЗО. Низький рівень довіри до міліції він пояснює тим, що дії правоохоронців не відповідають елементарним стандартам. «Це пов’язано з тим, як наша міліція працює та як вона стежить за порядком, дотримується елементарних прав громадян. Фактично, їх дії дуже далекі від елементарних стандартів. Люди на практичному досвіді чи на досвіді своїх друзів, знайомих знають, що потрапити в міліцію може бути ризиковано», – каже правозахисник.

У самій міліції рекордний рівень недовіри до правоохоронців коментувати не хочуть. «У кожного інституту різні дані, погодьтеся. І там не один відсоток, я з вами не погоджуюся. Але питання є», – заявив у коментарі Радіо Свобода очільник ГУМВС України у Донецькій області Роман Романов.

 Міліція ж послуговується своєю внутрішньою статистикою. Зокрема, як прозвітував прокурор Донецької області Олег Сюсяйло, 93% вбивств, скоєних цього року, уже розкрили.

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар