Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Діденко пробуде під вартою ще 2 місяці

0 13

Печерський районний суд продовжив утримання під вартою Ігоря Діденка до 10 жовтня, повідомляє «Українська правда» з посиланям на «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, раніше Валерій Хорошковський повідомив про відкриття справи за фактом завдання збитків державі Україна в зв’язку з рішенням Стокгольмського арбітражу. Фігурантами справи стали колишній перший заступник глави НАК “Нафтогаз України” Ігор Діденко й екс-глава Держмитниці Анатолій Макаренко.

Рішеннями суду раніше їм був обраний запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці. З 12 липня за рішенням Печерського суду Діденко знаходиться під арештом.

Теги:

Новини права, запобіжний захід, фото, відео, утримання під вартою, арешт
Новости права, арест Игоря Диденко, мера пресечения, НАК “Нефтегаз Украина”, фото, видео, Печерский районный суд, райсуд, Валерий Хорошковский

Залиште коментар