Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Детектор брехні для фіскалів

0 32

Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус розраховує, що максимум через два місяці у відомстві буде запроваджена система поліграфів для перевірки нових співробітників, для чого буде придбано нове спеціальне устаткування.

Про це Білоус заявив на антикорупційному форумі. “Найближчим часом у нас почнеться використання цієї методики. Для цього вже підготовлені необхідні фахівці, виділено приміщення, а до місяця, може півтора-два, ми купимо необхідну кількість поліграфів і проведемо установчі роботи”, – сказав Білоус.

Також голова служби відзначив, що співробітники, які працювали в Міністерстві доходів і зборів, яке реорганізується у фіскальну службу, пройдуть атестацію, для чого буде залучена спеціально створена рада.

Раніше керівництво Міндоходів, зокрема Білоус, який виконував обов’язки міністра доходів і зборів, неодноразово заявляли про намір перевіряти співробітників на детекторі брехні. Проте раніше відомство повідомляло, що в службі немає достатньої кількості устаткування.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар