Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держзакупівлі товарів, робіт і послуг мають здійснюватися тільки у вітчизняних виробників

0 21

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти (затвердженого постановою Кабміну від 17.10.2008 р. №921). У постанові, що вносить ці зміни, зауважено, що вони діють у період до 1 січня 2011 року.

Отже, відповідно до змін до 1 січня 2011 року закупівля товарів, робіт і послуг має здійснюватися у вітчизняних виробників або їх представників, дилерів, дистриб’юторів, які визнані такими відповідно до укладених договорів (далі – офіційний представник). У разі ж коли товари, роботи і послуги не виробляються (не виконуються, не надаються) на території

України, – у виробників товарів, виконавців робіт і надавачів послуг – нерезидентів або їх офіційних представників.

Також змінами надано визначення нововведеному поняттю “вітчизняний виробник” – це “фізична чи юридична особа, яка здійснює на території України виробництво товарів, виконання робіт чи надання послуг”.

Учасник для підтвердження статусу вітчизняного виробника має подати замовнику засвідчені в установленому порядку копії установчих документів юридичної особи (свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи – підприємця), а у разі закупівлі товарів – також свідоцтва про присвоєння товару штрихового коду GS1, або сертифіката продукції власного виробництва, чи іншого документа, який підтверджує, що учасник виробляє товар, який є предметом закупівлі.

Для здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг у нерезидента, замовник повинен отримати висновок центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у відповідній сфері, про те, що відповідні товари, роботи і послуги не виробляються (не виконуються, не надаються) на території України.

Залиште коментар