Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держцентр зайнятості спростував міф про надлишок юристів і економістів

0 11

Не дивлячись на поширену думку, то в Україні спостерігається надлишок юристів, економістів і бухгалтерів, ці фахівці незмінно мають попит у українських працедавців і вакансії для них з’являються постійно. Про це в ході прес-конференції “Ринок праці в Україні”, 18 серпня 2011 року, розповів начальник відділу формування статистичної інформації статистико-аналітичного управління Державного центру зайнятості України Віталій Рябуха.

“Працедавці їх все одно шукають, оскільки це основні спеціальності в бізнесі. Але більшість працедавців хочуть отримати вже дослідного юриста, економіста, бухгалтера – з хорошим рівнем знань, досвідом роботи і навиками”, – повідомив представник Держцентру зайнятості.

Теги:

ринок праці, професія юриста

Джерело:

Ліга-Бізнес

Залиште коментар