Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держслужбовцям нададуть пільговий кредит на житлі

14

Верховна Рада має намір надати державним службовцям право на отримання пільгового безпроцентного кредиту на купівлю або будівництво житла.

За прийняття в першому читанні законопроекту №1400 «Про державну службу» проголосував 361 депутат при 226 необхідних.

Парламент має намір уповноважити Кабінет Міністрів у рамках державного бюджету визначати порядок, умови і рядки надання таких кредитів.

Рада планує законодавчо закріпити за держслужбовцями і членами їх сімей право на безкоштовне медичне обслуговування в держзакладах охорони здоров’я.

Такий же порядок медобслуговування планується зберегти за чиновниками і членами їх сімей після виходу на пенсію або у відставку.

У разі прийняття законопроекту в цілому буде встановлено новий порядок прийняття на держслужбу шляхом складання публічно-правової угоди між державою в особі органу державної влади і особою, що поступає на роботу.

При цьому трудовий договір складатиметься з тими претендентами на посади, які успішно пройшли відповідний конкурс.

Проектом закону передбачається введення нової посади — керуючий персоналом — який повинен відповідати перед керівником органу державної влади за забезпечення функціонування держслужби.

Автор законопроекту, голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Віктор Янукович оцінює витрати на реалізацію положень цього законопроекту в понад 6,7 млрд. гривень.

Як повідомлялося, раніше Президент Віктор Ющенко доручив Кабінету Міністрів до 1 жовтня допрацювати нову редакцію Закону «Про державну службу» з урахуванням його пропозицій, з тим, щоб Президент міг його внести на розгляд Ради як позачерговий. Кабмін в червні 2006 року затвердив законопроект про держслужбу, що передбачає збереження політичної нейтральності держслужбовців шляхом розділення політичних і адміністративних посад, а також шляхом заборони брати участь у політичній діяльності, аж до припинення членства в політичних партіях на період проходження держслужби.

Комментарии