Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держслужбовці завдали збитків на суму понад 500 млн грн: цифри від прокуратури

0 15

З часу введення в дію нового антикорупційного законодавства органами прокуратури активізовано протидію кримінально караній корупції.

За 5 останніх місяців направлено з обвинувальним висновком понад 600 кримінальних справ про корупційні правопорушення. Основну частку таких справ (506) розслідувано слідчими органів прокуратури, понад третину з них про хабарництво.

Сума заподіяних збитків, установлених у кримінальних справах, сягає понад 642 млн. грн., з них державним інтересам – 501 млн. грн. Накладено арешт на майно обвинувачених на суму понад 278 млн. грн. та відшкодовано 190 млн. грн. збитків.

У Генеральній прокуратурі України, спеціальним слідчим відділом з розслідування корупційних злочинів упродовж липня-листопада 2011 року порушено 30 резонансних кримінальних справ, з яких 7 вже направлено до суду.

Найбільше притягнуто осіб (219) за порушення обмежень щодо використання службового становища, 120 – за надання службовій особі неправомірної вигоди, 81 – щодо сумісництва, 10 – одержання дарунків, 26 – неповідомлення про конфлікт інтересів.

Водночас найбільше таких злочинів виявляється в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, системи освіти, охорони здоров’я та довкілля.

За документами прокурорського реагування 324 посадові особи різних рівнів притягнуті до дисциплінарної відповідальності, скасовано 70 неправомірних нормативно-правових актів і рішень, прийнятих унаслідок корупційних дій.

Теги:

ГПУ, корупція, хабарництво

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар