Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держприкордонслужба вже не пустила за кордон 600 боржників банків

0 21

За позовами банків у виїзді за кордон на сьогоднішній день відмовлено більше 600 боржникам. Про це повідомив начальник центру обробки спеціальної інформації Держприкордонслужби Юрій Стрижак, передає «Укрінформ».

Стрижак відзначив, що Держприкордонслужба і надалі відмовлятиме у виїзді за кордон тим громадянам України, у яких є невиконані зобов’язання по кредитах. За його словами, такі заходи Держприкордонслужбою вжиті відповідно до указу Президента від 8 жовтня 2009 року «Про заходи із забезпечення відновлення стабільності в банківській системі».

«У зв’язку з тим, що дії деяких позичальників призводять до виникнення неплатоспроможності банківських установ, а відповідно до порушення прав і законних інтересів вкладників і інших кредиторів банків, Державна прикордонна служба повинна забезпечити своєчасне виконання судових або прокурорських рішень про тимчасове обмеження в праві виїзду таких громадян за межі України, безперешкодно виїхати з України вони зможуть тільки після виконання зобов’язань по кредитах», – відзначив Стрижак.

Він проінформував, що в 2009 році в Держприкордонслужбу поступили більше 3,5 тисяч судових рішень за позовами банків про обмеження права виїзду за кордон. Порівняно з минулим роком їх кількість збільшилася в 6 разів.

«Щодня ми одержуємо від 50 і більше відповідних рішень суду», – сказав представник Держприкордонслужби.

Він також розповів, що виявлення осіб в пунктах пропуску державного кордону, яким тимчасово обмежено право виїзду за кордон, проходитиме за допомогою спеціальної інформаційно-телекомунікаційної системи Держприкордонслужби «Гарт-1». Затримуватися на кордоні будуть виключно громадяни, відносно яких є відповідне рішення суду.

Рішення про відмову у виїзді за кордон можуть також бути ухвалені по позовах окремих підприємств, через несплату аліментів, штрафів ДАІ, тощо.

Джерело:

proUA

Залиште коментар