Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держприкордонслужба: Громадяни України можуть повернутися із РФ без перешкод

0 88

У зв’язку з посиленням російської агресії проти України, сьогодні Міністерство закордонних справ України рекомендувало співвітчизникам утриматися від будь-яких поїздок до Російської Федерації, а тим, хто перебуває в цій країні, – негайно залишити її територію.

Наголосимо, що відповідно до ст. 33 Конституції України громадянин України не може бути позбавлений права в будь-який час повернутися в свою країну.

Державна прикордонна служба звертає увагу громадян, що наразі усі співвітчизники можуть безперешкодно повернутися додому цілодобово, через будь-який пункт пропуску.

У разі виникнення проблем під час перетину кордону звертайтеся на службу «Довіра»  та за номером +38 (044) 527-63-63 (для дзвінків із України та із-за кордону згідно з тарифами відповідного оператора зв’язку).

Адміністрація Державної прикордонної служби України

Залиште коментар