Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держпродспоживслужба повернула споживачам понад 11 мільйонів гривень

0 1

За минулий рік Держпродспоживслужба повернула споживачам 11,4 млн грн. Це на 1,2 млн грн більше, ніж у 2020 році. За словами Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, це свідчить про збільшення ефективності роботи по захисту прав споживачів.

«Споживачі в Україні стали частіше скаржитися на порушення своїх прав. За минулий рік кількість розглянутих скарг зросла на 21%! Збільшилася і сума повернутих коштів, а, отже, і ефективність Держпродспоживслужби по захисту прав споживачів», – зазначила Владислава Магалецька.

Загалом за 2021 рік до Держпродспоживслужби надійшло майже 25 тисяч звернень, скарг, заяв та пропозицій від споживачів, більшість яких стосувалася якості непродовольчих товарів та наданих послуг.

Нагадаємо, що у разі порушення ваших прав ви можете звернутися до Держпродспоживслужби або її територіальних органів і захистити свої права декількома способами. Це можна зробити письмово (Київ, вул. Б. Грінченка, 1), за допомогою електронної пошти (info@dpss.gov.ua), через «гарячу лінію» (тел. (044) 364 77 80, (050) 230 04 28) або чат-бот, який працює в мессенджері Телеграм. Ознайомитися з тим, як користуватися чат-ботом, можна переглянувши відеоінструкцію (https://bit.ly/347Tx0Z.

Одним із пріоритетів Держпродспоживслужби є захист громадян. З тим, щоб на прилавки і в магазини потрапляла тільки якісна і безпечна продукція. А споживачі отримували лише якісні послуги.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Залиште коментар