Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держприкордонслужба тимчасово відновлює призов на строкову службу

0 20

Державна прикордонна служба України продовжує системо реформуватися у відповідності до викликів сьогодення. 
Для того, аби не допустити зниження ефективності виконання поставлених завдань, прийнято рішення про тимчасове відновлення призову на строкову службу. 
Солдат плануємо відбирати на конкурсній основі, зазначив під час брифінгу помічник Голови Державної прикордонної служби України – прес-секретар Олег Слободян. 
Усі вони будуть проходити службу в підрозділах кордону на ділянках поза зоною АТО. У разі бажання – їм надаватиметься пріоритетне право перейти на контракту службу. 
Одним із шляхів підвищення мотивації проходження служби є направлення строковиків до місць проходження служби за місцевим принципом комплектування. У разі, якщо військовослужбовець буде добросовісно виконувати службові обов’язки командуванню підрозділів буде надане право приймати рішення про дозвіл військовослужбовцю відвідувати домівку у нічний та вільний від служби час. 
Тому звертаємося до призовників, які бажають проходити строкову службу в Держприкорджонслужбі та їхніх батьків завчасно подавати відповідні заявки до воєнкоматів, – підсумував Олег Слободян.

Джерело:

Держприкордонслужба

Залиште коментар