Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держобвинувачення пропонує засудити Тимошенко до 7 років позбавлення волі

0 25

Сторона державного обвинувачення в “газовій справі” пропонує Печерському районному суду Києва засудити екс-прем’єра України, лідера партії “Батьківщина” Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі.>

Генеральна прокуратура України звинувачує Ю. Тимошенко у перевищенні службових повноважень під час укладення “газових контрактів” із РФ у 2009 році, у зв’язку з чим державі було завдано збитків на суму понад 1,5 млрд грн.

Кримінальну справу порушено за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади та службових повноважень). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Суд розпочав розгляд “газової справи” 24 червня. 5 серпня на засіданні суду Ю. Тимошенко була заарештована.

Теги:

Тимошенко Юлія, Печерський районний суд

Залиште коментар