Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держмитслужба прийматиме скарги тільки за одним з двох існуючих номерів телефону довіри

0 20

Держмитслужба залишить тільки один номер телефону довіри, за яким можна повідомляти про протиправні діяння посадових осіб митниці і правопорушення на митному кордоні України.

З 1 червня єдиним номером, за яким можна звертатися зі скаргами і наріканнями в Держмитслужбу, стане номер (044) 247-27-19, повідомляє прес-служба Держмитслужби України. Режим роботи гарячої лінії залишиться як і раніше цілодобовим з технічними перервами з 8:00 до 9:00 і з 13:00 до 14:00. Дзвінки на гарячу лінію за вищезгаданим номером оплачуватимуться згідно з тарифами, встановленими для дзвінків на номери національного оператора електрозв’язку ВАТ «Укртелеком».

На сьогодні в Держмитслужбе існує два номери гарячої лінії 8-800-50-13-13-0 і 044-247-27-19. За номерами телефонів довіри приймається інформація: про можливе скоєння злочину у сфері службової діяльності, про корупцію й інші неправомірні діяння посадових осіб митниці; про грубе або зневажливе ставлення митників до декларантів; про затримку митного оформлення товарів; про замах на контрабанду товарів; про черги в пунктах пропуску через митний кордон країни. Також за номером гарячої лінії Держмитслужби можна висловити свої зауваження і пропозиції щодо роботи митних органів. До речі, небажання заявника надавати про себе інформацію не є підставою для відмови в реєстрації його повідомлення.

Залиште коментар