Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держмитслужба ліквідувала митні пости «Батево» і «Ніжин»

0 30

Державна митна служба України ліквідовувала митні пости «Батево» (зона діяльності Чопської митниці) і «Ніжин» (зона діяльності Чернігівської митниці). Про це повідомляє прес-служба Держмитслужби.

Митний пост «Ніжин» після проходження необхідних процедур буде реорганізований у сектор митного оформлення №4 у складі відділення митного оформлення №1 Чернігівської митниці. На цій посаді оформляються переважно експортні вантажі, які не дають значних надходжень до державного бюджету (як правило, нараховуються тільки митні збори).

Відділення митного оформлення №1 і №2, які входили до складу митного поста «Батево», передбачається реорганізувати у відділення митного оформлення №6 і №7 митного поста «Чоп-залізничний».

Митний пост «Батево» був створений в 1991 р. і входив у зону діяльності Берегівської митниці. Митний пост «Ніжин» був створений в 1993 р. і розташований у м. Ніжин Чернігівської обл.

Залиште коментар