Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держкомзем: запрацювала пряма телефонна лінія

0 20

Напередодні Дня Незалежності відкрито пряму лінію Держкомзему, яка відтепер працюватиме щоп’ятниці з 10 до 12 години за телефоном 8 800 500 83 20. Протягом двох годин безперестанно лунали дзвінки майже з усіх регіонів України, на які відповідав заступник голови Держкомзему Віктор Петрук.

На пряму лінію за цей час звернулося 25 громадян переважно із запитаннями щодо виготовлення правовстановлюючих документів, термінів реєстрації їх, відсутності на місцях бланків державних актів на право власності на земельні ділянки, роз’яснень постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2009 року №844 про безоплатне оформлення та видачу громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки. Найбільше дзвінків пролунало з Харківської, Львівської, Київської, Хмельницької, Чернівецької областей. Телефонували також з Дніпропетровщини, Черкащини, Івано-Франківщини, Полтавщини та інших регіонів.

Більшість громадян, що звернулися на пряму лінію, отримали відповіді на свої запитання безпосередньо під час телефонної розмови із Віктором Петруком. Окремі звернення доручено територіальним органам Держкомзему розглянути на місцях у найкоротші терміни.

Залиште коментар