Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держкомтелерадіо: Зафіксовано 243 злочини російських агресорів проти українських журналістів та медіа

0 21

Держкомтелерадіо здійснює моніторинг інформаційного простору та фіксує факти злочинної діяльності російських окупантів проти вітчизняних ЗМІ, суб’єктів видавничої діяльності та їхніх працівників.

Станом на 27 квітня зафіксовано 243 злочини проти журналістів та медіа в 16 регіонах України. Найбільше злочинів росія скоїла в Києві та області. Це вбивства, поранення, зникнення, викрадення, обстріли журналістів та телевеж, погрози, кіберзлочини. Велику кількість злочинів зафіксовано також на Запоріжжі та Херсонщині: деякі міста цих регіонів окуповані російською армією – там зафіксовано випадки викрадень, обстрілів журналістів, погроз, кіберзлочинів, захоплень редакцій медіа та вимкнення українського мовлення.

Загалом за час війни семеро журналістів вбито під час виконання професійних обов`язків, 15 зникли безвісті, 14 загинули як учасники бойових дій або внаслідок російських обстрілів не під час виконання ними професійних обов`язків, 9 було поранено внаслідок обстрілів російських окупантів, 8 журналістів захоплено та викрадено.

Крім того, зафіксовано 11 випадків обстрілу російськими окупантами телевеж, що призвело до зникнення українського мовлення.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України

Залиште коментар