Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держкомпідприємництва створить у всіх областях України комісії з досудового врегулювання податкових спорів

0 15

Держкомпідприємництва має намір спільно з Державною податковою адміністрацією створити у всіх областях комісії з досудового врегулювання податкових спорів, які протидіятимуть прийняттю податковими інспекторами незаконних рішень, повідомляє «Комерсант-Україна».

Глава Держкомпідприємництва Олександра Кужель повідомила, що норми постанови Кабінету Міністрів від 21 травня «Про тимчасові обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року» не поширюються на Державну податкову адміністрацію (ДПАУ). Документ до 31 грудня 2010 р. встановив мораторій на планові і позапланові перевірки бізнесу контролюючими органами. Тому комітет має намір створити в областях комісії з досудового врегулювання спорів для розгляду скарг підприємців на протиправні дії податківців. За словами О. Кужель, Держкомпідприємництва і ДПАУ вже уклали меморандум про створення цих комісій, які працюватимуть за аналогією з експертно-апеляційною радою з питань ліцензування (ЕАР). Закон «Про ліцензування деяких видів господарської діяльності» наділив ЕАР правом розгляду скарг бізнесу на рішення органів ліцензування.

Залиште коментар