Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держкомпідприємництва ініціює запровадження принципу “мовчазної згоди” у процедурі закриття бізнесу.

0 15

Державний комітет з питань регуляторної політики та підприємництва схвалив проект закону про вихід із бізнесу, який передбачає принцип “мовчазної згоди” у взаєминах підприємців і податківців. Про це на брифінгу у Києві заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський, передає кореспондент РБК-Україна.

“Тільки що я підписав варіант закону, вже по виходу з бізнесу. Це вже буде мовчазна згода. І податкова не буде знущатися над підприємцями. Там у нас іде сперечання – 2 місяці чи 6 місяців. На сьогодні немає в податковій взагалі ніяких термінів. Вони розглядають документи, і люди не можуть закрити фірму роками. Компроміс – 3 чи 4 місяці… Сьогодні засідання у Тігіпко з цього приводу. Ми підійшли до фінальної стадії по цьому закону… Тільки що я дав доручення заступнику на засіданні з Податковою вийти на компромісний варіант – 3-4 місяці, щоб зрушити це питання, тому що податкова не згодна взагалі на обговорення остаточної дати, коли вони повинні відповісти”, – заявив М.Бродський.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар