Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держкомпідприємництва готує документ про впровадження обов’язкового страхування будівельних ризиків.

0 17

Держкомпідприємництва готує документ про впровадження обов’язкового страхування будівельних ризиків. Про це журналістам повідомила сьогодні голова відомства Олександра Кужель, передає кореспондент РБК-Україна. За її словами, така робота ведеться зараз спільно з Мінрегіонбудом і Держархбудінспекцієй. “Це дозволить зняти питання державного контролю в будівництві. Щоб ми мали перевірку геологічних умов, якості проекту і виконання робіт. Зараз ці ризики і так закладаються у вартість будівництва, проте ми як споживачі не отримуємо компенсації у випадку, якщо потім вселяємося і виявляється, що в цьому будинку щось не так або взагалі не можна жити”, – сказала вона.

О.Кужель також повідомила, що в ході спільної роботи з Мінрегіонбудом на 30% знижена кількість будівельних об’єктів, що заздалегідь підлягають обов’язковій держекспертизі. “В тому вигляді, в якому вона зараз існує, державна будівельна експертиза взагалі не потрібна”, – заявила вона.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар