Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держкомпідприємництва готує документ про впровадження обов’язкового страхування будівельних ризиків.

17

Держкомпідприємництва готує документ про впровадження обов’язкового страхування будівельних ризиків. Про це журналістам повідомила сьогодні голова відомства Олександра Кужель, передає кореспондент РБК-Україна. За її словами, така робота ведеться зараз спільно з Мінрегіонбудом і Держархбудінспекцієй. “Це дозволить зняти питання державного контролю в будівництві. Щоб ми мали перевірку геологічних умов, якості проекту і виконання робіт. Зараз ці ризики і так закладаються у вартість будівництва, проте ми як споживачі не отримуємо компенсації у випадку, якщо потім вселяємося і виявляється, що в цьому будинку щось не так або взагалі не можна жити”, – сказала вона.

О.Кужель також повідомила, що в ході спільної роботи з Мінрегіонбудом на 30% знижена кількість будівельних об’єктів, що заздалегідь підлягають обов’язковій держекспертизі. “В тому вигляді, в якому вона зараз існує, державна будівельна експертиза взагалі не потрібна”, – заявила вона.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии