Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держкомфінпослуг розробила зміни до умов управління майном для фінансування об’єктів будівництва.

0 21

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України розробила проект розпорядження “Про затвердження змін до Ліцензійних умов провадження діяльності із залучення коштів засновників управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю”. Проект документу опублікований на офіційному сайті відомства.

Проект розпорядження розроблений на виконання вимог закону України від 18 грудня 2008 р. № 692-VI “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення фінансових механізмів здійснення інвестицій у будівництво житла” щодо приведення нормативно-правових актів у відповідність до цього закону та пункту 2.3.25 Плану роботи Держкомфінпослуг на 2009 р.

Метою прийняття розпорядження є вдосконалення регулювання діяльності з надання фінансових послуг у сфері фінансування будівництва житла через небанківські фінансові установи – управителі фондів фінансування будівництва та/або фондів операцій з нерухомістю та усунення колізії між законом України “Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю” та Ліцензійними умовами.

Прийняття цього розпорядження є необхідним для забезпечення однозначного розуміння законодавства у сфері фінансування будівництва житла з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб в управління, сказано в поясненні відомства.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар