Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держкомфінпослуг розробила зміни до умов переказу коштів небанківськими фінустановами.

0 14

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України розробила проект розпорядження “Про затвердження змін до Ліцензійних умов здійснення переказу коштів небанківськими фінансовими установами”. Проект документу опублікований на офіційному сайті відомства. Проект розпорядження розроблений на виконання пункту 2.3.33 Плану роботи Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України на 2009 р.

Проект розпорядження розроблений з метою вдосконалення норм Ліцензійних умов здійснення переказу коштів небанківськими фінансовими установами, затверджених розпорядженням Держфінпослуг від 23 березня 2006 р. №5523, відповідно до норм законів “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”, “Про платіжні системи та переказ коштів в Україні”.

На сьогоднішній день переказ коштів віднесено до фінансової послуги відповідно до статті 4 закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”. В той же час відсутність визначення терміну “фінансова послуга з переказу коштів”, що призводить до неоднозначного трактування законодавства. Проектом розпорядження, зокрема, передбачається дати визначення поняттю “фінансова послуга з переказу коштів”, сказано у поясненні Держкомфінпослуг.

Проектом розпорядження можливість здійснювати діяльність з переказу коштів небанківських фінансових установ допускається лише після отримання ліцензії Держфінпослуг та оформлення правовідносин з платіжною організацією платіжної системи (отримання ліцензії платіжної системи, укладення з платіжною організацією платіжної системи договору тощо) щодо членства у внутрішньодержавних небанківських платіжних системах та/або членства або участі в міжнародних платіжних системах, за допомогою і засобами яких надаватимуться фінансові послуги з переказу коштів відповідно до законодавства України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар