Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держкомфінпослуг 4 лютого може анулювати ліцензії 2-3 КС і “декільком страховим компаніям”, – В.Суслов.

0 20

Держкомфінпослуг України може анулювати ліцензії 2-3 кредитним союзам (КС) і “декільком страховим компаніям” на засіданні в четвер, 4 лютого 2010 р. Про це РБК-Україна повідомив голова Держкомфінпослуг України Віктор Суслов. Він також повідомив, що в січні 2010 р. Держкомфінпослуг вивів з реєстру 16 кредитних союзів. За підсумками 2009 р., з реєстру було виведено 89 КС.

Також, В.Суслов повідомив, що станом на 3 лютого 2010 р. обсяг проблемних депозитів кредитних союзів складає 1,6 млрд грн при загальному обсязі депозитів в КС менше 4 млрд грн. У найбільш критичному стані, за даними Держкомфінпослуг знаходиться 33 кредитних союзи. “В більшості своїй – це кредитні союзи із всеукраїнським статусом”, – сказав він.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар