Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держфінпослуг вважає завищеними пропозиції МТСБУ про підвищення базового тарифу на ОСАЦВ.

0 15

Держфінпослуг вважає завищеними пропозиції моторно-транспортного страхового бюро (МТСБУ) про підвищення базового тарифу обов’язкового страхування автомобільної цивільної відповідальності (ОСАЦВ). Про це РБК-Україна заявив голова Держфінпослуг Віктор Суслов. “По багатьом видам авто пропозиції перевищували в 3-4 рази нинішні тарифи, що неприйнятно з різних точок зору, тому ми дивимося на проблему як на комплексну”, – відзначив голова Держфінпослуг.

За його словами, комісія розуміє бажання страховиків підняти базових тариф, оскільки він не піднімався протягом 5 років, тоді як ціни на ремонт і запасні частини автомобілів стрімко подорожчали.

Проте, як відзначив В.Суслов, Держфінпослуг виходить з того, що ОСАЦВ є обов’язковим видом страхування, тому тарифи на нього мають бути обґрунтованими, і враховувати доходи населення.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар