Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держфінпослуг внесе зміни в нормативи достатності капіталу та диверсифікації активів страховиків

0 13

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) внесе зміни в нормативи достатності капіталу і диверсифікації активів страховиків. Про це повідомив голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Валерій Альошин сьогодні, виступаючи на I Міжнародному українському страховому форумі Інституту Адама Сміта.

«Не пізніше, ніж післязавтра (в четвер, 5 червня — УНІАН) Державна комісія розглядатиме Положення про критерії і нормативи достатності капіталу, диверсифікацію та якість активів страховиків, — сказав В. Альошин. — Цей документ дозволить, не чекаючи змін у Законі «Про страхування», забезпечити нові вимоги до страхової діяльності і, на нашу думку, активно стимулюватиме процеси консолідації українського страхового ринку».

За словами В. Альошина, після затвердження документа Комісією він обговорюватиметься учасниками ринку.

Залиште коментар