Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держфінпослуг внесе зміни до Ліцензійних умов провадження страхової діяльності

0 22

У зв’язку з набранням чинності Законом «Про акціонерні товариства» Держфінпослуг займається розробленням змін до Ліцензійних умов провадження страхової діяльності, затверджених розпорядженням Держфінпослуг від 28.08.2003 р. №40, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 15.09.2003 р. за №805/8126, з метою приведення цих Ліцензійних умов у відповідність до чинного законодавства. Про це розповіли у Департаменті реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур.

Також у Департаменті уточнили, що у разі прийняття зазначених змін до Ліцензійних умов вони будуть оприлюднені на офіційному сайті Держфінпослуг для подання пропозицій та зауважень суб’єктами господарювання згідно з вимогами Закону України «Про основи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Залиште коментар