Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держфінпослуг України анулювала свідоцтва про реєстрацію 16 кредитних спілок

0 19

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України на черговому засіданні 3 грудня 2009 р. анулювала свідоцтва про реєстрацію 16 кредитних спілок, повідомляє прес-служба Держфінпослуг.

Також за результатами розгляду питань порядку денного прийняті рішення:

Про анулювання всіх ліцензій на здійснення страхової діяльності, виключення з Державного реєстру фінансових установ та анулювання свідоцтва про реєстрацію фінансової установи у зв’язку з відсутністю за заявленим місцезнаходженням ЗАТ „Страхова компанія „Європейський  Страховий Клуб” (м. Київ); про видачу ліцензії на здійснення страхової діяльності ЗАТ „Європейський страховий альянс” (м. Київ): добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника); про зупинення дії всіх ліцензій на здійснення страхової діяльності у зв’язку з порушенням вимог чинного законодавства (3 страховим компаніям); про внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про кредитну спілку “Українська кредитна спілка” (м. Донецьк); про внесення до реєстру саморегулівних організацій фінансових установ інформації про Національну асоціацію Недержавних пенсійних фондів України та Адміністраторів недержавних пенсійних фондів (м. Київ).

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар