Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держфінпослуг розробила проект змін до ліцензійних умов діяльності

0 16

Держфінпослуг розробила проект змін до ліцензійних умов діяльності щодо залучення коштів засновників управління майном для фінансування об’єктів будівництва і/або здійснення операцій з нерухомістю.

Управитель ФФБ зобов’язаний підтримувати оперативний резерв в обсязі не менше 5% коштів, залучених від засновників. Він поповнюється за рахунок коштів, що надійшли на вимогу управителя від забудовника. При неможливості повернення коштів забудовником управитель може проводити розрахунки із засновниками за рахунок власних коштів і резервного фонду, при цьому перерахування коштів оперативного резерву забудовникові зменшується на суму таких розрахунків. Щорічні відрахування до резервного фонду передбачаються засновницькими документами, але не менше 5% чистого прибутку.

Вносяться зміни до класифікації активів та майна в управлінні. З групи високоліквідних активів (коефіцієнт зважування 0%) вилучаються кошти на депозитних рахунках і банківські метали, до 2-ї групи (20%) вносяться права вимоги до юросіб під гарантії банків (нині — активи, що є правами вимоги до фінустанов з терміном погашення 1 рік і менше). З 3-ї групи (30%) вилучається залишкова вартість необоротних активів. Запроваджується 6-а група з коефіцієнтом 150%, до якої входить прострочена дебіторська заборгованість.

Передбачається, що створені раніше фінустанови повинні будуть привести статутні капітали, коефіцієнти платоспроможності і ліквідності у відповідність до вимог цього документа до 12.03.2010 р.

Залиште коментар