Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держфінпослуг розробила проект змін до ліцензійних умов діяльності

16

Держфінпослуг розробила проект змін до ліцензійних умов діяльності щодо залучення коштів засновників управління майном для фінансування об’єктів будівництва і/або здійснення операцій з нерухомістю.

Управитель ФФБ зобов’язаний підтримувати оперативний резерв в обсязі не менше 5% коштів, залучених від засновників. Він поповнюється за рахунок коштів, що надійшли на вимогу управителя від забудовника. При неможливості повернення коштів забудовником управитель може проводити розрахунки із засновниками за рахунок власних коштів і резервного фонду, при цьому перерахування коштів оперативного резерву забудовникові зменшується на суму таких розрахунків. Щорічні відрахування до резервного фонду передбачаються засновницькими документами, але не менше 5% чистого прибутку.

Вносяться зміни до класифікації активів та майна в управлінні. З групи високоліквідних активів (коефіцієнт зважування 0%) вилучаються кошти на депозитних рахунках і банківські метали, до 2-ї групи (20%) вносяться права вимоги до юросіб під гарантії банків (нині — активи, що є правами вимоги до фінустанов з терміном погашення 1 рік і менше). З 3-ї групи (30%) вилучається залишкова вартість необоротних активів. Запроваджується 6-а група з коефіцієнтом 150%, до якої входить прострочена дебіторська заборгованість.

Передбачається, що створені раніше фінустанови повинні будуть привести статутні капітали, коефіцієнти платоспроможності і ліквідності у відповідність до вимог цього документа до 12.03.2010 р.

Комментарии