Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держфінпослуг очолив Волга

0 31

Кабінет міністрів України прийняв відставку глави Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Віктора Суслова. Іншим розпорядженням уряд призначив главою Держфінпослуг Василя Волгу.

Як повідомив Суслов, рішення подати у відставку викликане морально-етичними міркуваннями, у зв’язку з тим, що у відповідності з коаліційною угодою посада глави Держфінпослуг відійшла до фракції КПУ. За рішенням фракції на цю посаду призначений Волга.

Волга, 1968 р народження (Сєвєродонецьк, Луганською обл.). За освітою інженер-механік атомних енергетичних установок, а також закінчив МАУП за фахом банківська справа.

На даний час один з лідерів блоку лівих і лівоцентристських сил.

Довідка «proUA». За даними ДПАУ, Василь Олександрович Волга є засновником в наступних підприємствах: ЗАТ «Криниченька» (оптова торгівля в Хмельницькому), благодійного фонду «Справедливість».

В 1990-х був співзасновником ліквідованого нині ТОВ «Соколи» (Івано-Франківськ), що надавало послуги охорони. Разом з Волгою співзасновниками були Юліан Куйбіда і Роман Яковина.

Юліан Куйбіда відомий як доглядач музею в урочищі Дем’янів Лаз (Івано-Франківська обл.), де поховані півтисячі українців розстріляних НКВС. Директор управління магістральних газопроводів «Прикарпатгаз» є членом місцевих і головного дроту Конгресу Українських націоналістів.

Волга в 2008 році заявляв, що «Янукович зараз не самостійний гравець: на нього впливає Держдеп». Але є в середовищі «регіоналів» і «здорові сили». До таких лідер СЛС відніс Дмитра Табачника.

Тоді ж Волга заявляв, що етнокультурна криза в Україні виражається в насильстві з боку носіїв західноукраїнського націоналізму, тобто п’яти областей Західної України з населенням в 4,5 млн. чоловік, по відношенню, як виразився сам Волга, до «решти Великої України».

Джерело:

proUA

Залиште коментар