Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держфінпослуг ініціює введення «платежу нагляду» для всіх учасників фінансових ринків.

0 16

Держфінпослуг ініціює введення «платежу нагляду» для всіх учасників фінансових ринків. Про це повідомив глава Держфінпослуг Василь Волга, виступаючи на першій міжнародній конференції «Розвиток ринку лізингу в рамках нової стратегії розвитку фінансових ринків», передає РБК-Україна.

За словами В.Волги, цей платіж буде обов’язковим для всіх учасників ринку, а зібрані кошти будуть направлені на розвиток технологічної інфраструктури для швидкої адаптації України до європейських стандартів звітності і взаємин з регулятором.

«Це поки тільки прийнято на комісії і ми вже готуємо проект закону до внесення на Кабмін. Всі учасники ринку платитимуть «платіж нагляду». Ставки відрізнятимуться і якщо по страхових компаніях все просто – братимемо певний відсоток валових премій, то як ломбардам брати участь зараз ще питання», – заявив він.

Він також зазначив, що сьогодні в Держкомісії обговорюється ставка «платежу нагляду» для СК на рівні 0,5% валових премій.

Кажучи про терміни, він висловив впевненість, що відповідний законопроект ВР прийме вже на наступній сесії.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар