Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держфінпослуг ініціює введення «платежу нагляду» для всіх учасників фінансових ринків.

16

Держфінпослуг ініціює введення «платежу нагляду» для всіх учасників фінансових ринків. Про це повідомив глава Держфінпослуг Василь Волга, виступаючи на першій міжнародній конференції «Розвиток ринку лізингу в рамках нової стратегії розвитку фінансових ринків», передає РБК-Україна.

За словами В.Волги, цей платіж буде обов’язковим для всіх учасників ринку, а зібрані кошти будуть направлені на розвиток технологічної інфраструктури для швидкої адаптації України до європейських стандартів звітності і взаємин з регулятором.

«Це поки тільки прийнято на комісії і ми вже готуємо проект закону до внесення на Кабмін. Всі учасники ринку платитимуть «платіж нагляду». Ставки відрізнятимуться і якщо по страхових компаніях все просто – братимемо певний відсоток валових премій, то як ломбардам брати участь зараз ще питання», – заявив він.

Він також зазначив, що сьогодні в Держкомісії обговорюється ставка «платежу нагляду» для СК на рівні 0,5% валових премій.

Кажучи про терміни, він висловив впевненість, що відповідний законопроект ВР прийме вже на наступній сесії.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии