Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держфінінспекція скоротила кількість перевірок

0 13

Від початку 2013 року Держфінінспекція значно зменшила кількість контрольних заходів. Так, протягом січня – червня 2013 року державні фінансові інспектори та аудитори провели 3490 контрольних заходів. Упродовж аналогічного періоду 2012 та 2011 років цей показник становив відповідно 5464 та 6687. Про це повідомили в прес-службі Держфінінспекції.

Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв вважає загальну тенденцію щодо скорочення кількості контрольних заходів очевидною.

Зменшення кількості контрольних заходів він пояснює дерегуляцією і зменшенням фіскального тиску на суб’єктів господарювання.

«Ми займаємо чітку позицію щодо переходу від кількості контрольних заходів до їхньої якості, – наголосив Голова Держфінінспекції України. – Для цього ще минулого року в роботу Держфінінспекції запроваджено підхід до планування контрольно-ревізійної роботи та відбору об’єктів контролю на підставі оцінки ризиків допущення фінансових порушень, моніторингу ризикових операцій, інформації зі ЗМІ, звернень громадян та телефону довіри Держфінінспекції України».

При цьому зросла результативність роботи Держфінінспекції. При загальному зменшенні від початку 2013 року кількості контрольних заходів більше ніж на 36 % обсяги виявлених втрат зменшилась несуттєво: з 2,3 млрд грн за 6 місяців у 2012 році до 2,1 млрд грн протягом січня – червня 2013 року.

Більшої ефективності у роботі державних фінансових інспекторів вдалося досягти значною мірою за рахунок того, що для контрольних заходів відбираються більш ризикові об’єкти.

Під час взаємодії з правоохоронними органами фахівці Держфінінспекції за зверненнями правоохоронців 2010 року провели 2,6 тис. контрольних заходів, у 2011 році – 2,2 тис., а у 2012 році – 1,4 тис. контрольних заходів.

Теги:

фінанси, фінансові порушення, Держфінінспекція

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар