Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держдума теж ратифікувала угоду про ЧФ РФ

0 16

Державна дума Росії ратифікувала угоду між РФ і Україною про продовження базування Чорноморського флоту РФ на території України до 2042 року.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, за таке рішення проголосувало 410 депутатів Держдуми.

Як повідомляв УНІАН, 21 квітня 2010 року в Харкові Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ і Президент Росії Дмитро МЕДВЕДЄВ підписали угоду між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту на території України, якою передбачено базування російської військової бази в Севастополі до 2042 року.

Опозиційні партії в Україні заявили про неконституційність цього договору і звинуватили В.ЯНУКОВИЧА у зраді національних інтересів. Опозиція ініціювала національний рух опору проти дій влади, яка пішла на підписання «харківського пакту».

Джерело:

Уніан

Залиште коментар