Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держбюджет-2023: На фінансування освіти передбачено 156 млрд грн

0 2

У Державному бюджеті України на 2023 рік передбачено 156 млрд грн на фінансування освіти за загальними та спеціальними фондами.

Пріоритетними напрямами фінансування у 2023 році будуть:

  • 87,5 млрд гривень – виплата заробітної плати вчителям;
  • 4,6 млрд гривень – виплата академічних стипендій студентам, аспірантам та докторантам для близько 150 тисяч осіб;
  • 52,1 млрд гривень – підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти та вищої освіти. Планується підготувати близько 1 056 тис. студентів, 20 тис. аспірантів, 0,8 тис. докторантів;
  • 1,5 млрд гривень – облаштування понад 300 укриттів та безпечних умов у закладах загальної середньої освіти;
  • 1,0 млрд гривень – придбання понад 300 шкільних автобусів;
  • 0,8 млрд гривень – видання та придбання понад 5,7 млн підручників та посібників;
  • 0,3 млрд гривень – проведення додаткових психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових занять для близько 45 тис. осіб з особливими освітніми потребами.

«У 2023 році фінансування освіти залишається пріоритетом держави. Тож у цьому році ми зосередилися на безпеці учнів, студентів, учителів, викладачів. Тому у держбюджеті вперше передбачено кошти для забезпечення надійних та належно обладнаних укриттів. Адже у всіх закладах має бути створене безпечне середовище. Уряд України робить усе можливе для того, щоб освітній процес був безпечним, а освіта ‒ якісною та доступною», – прокоментував заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев.

 

 

Міністерство фінансів України

Залиште коментар