Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Державній судовій адміністрації перерозподілили бюджетні видатки

0 15

Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження “Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених у 2011 році Державній судовій адміністрації”.

У 1 пункті розпорядження йдеться: “Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених у 2011 році Державній судовій адміністрації у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом зменшення обсягу видатків споживання та збільшення обсягу видатків розвитку за програмами:

“Здійснення правосуддя місцевими господарськими судами” – на 3.8 тис. гривень;

“Здійснення правосуддя апеляційними судами” – на 47,5 тис. гривень;

“Здійснення правосуддя місцевими судами” – на 2736,49 тис. гривень;

“Здійснення правосуддя апеляційними господарським судами” – на 118,5 тис. гривень (у тому числі оплата праці – 110 тис. гривень);

“Здійснення правосуддя апеляційними адміністративними судами” – на 74,6 тис. гривень;

“Здійснення правосуддя місцевими адміністративними судами” – на 6938,03 тис. гривень.”

Реалізація зазначеного розпорядження надасть можливість частково погасити кредиторську заборгованість видатків розвитку територіальних управлінь Державної судової адміністрації, забезпечити функціонування автоматизованої системи документообігу, а також суди належними приміщеннями, меблями для залів судових засідань та комп’ютерною технікою.

Реалізація розпорядження не потребуватиме додаткових видатків з державного бюджету.

Теги:

ДСА

Джерело:

УНН

Залиште коментар