Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Державне бюро розслідувань: створення відкладається

0 25

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявляє, що Державне бюро розслідувань, створення якого передбачене новим Кримінальним процесуальним кодексом, не може бути сформоване зараз, і до його впровадження необхідно перейти за два роки.

“Бюро розслідувань, на нашу спільну думку, не може бути створене зараз. Навіть у 2013 році ми не вбачаємо, що воно буде створено… На нашу думку, давайте попрацюємо років два, а далі життя покаже“, – цитує Пшонку Укрінформ.

За його словами, правоохоронці та судові органи мають попрацювати в рамках нового КПК, напрацювати відповідну практичну базу. “Все це має пройти узагальнення. На наше бачення, тут не потрібно проявляти поспіху”, – зазначив Генпрокурор.

Він нагадав, що законом відведено 5-річний термін на формування Державного бюро розслідувань.

Теги:

Державне бюро розслідувань, ГПУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар