Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Державна судова адміністрація пояснила, що Ющенко скасував не її, а свій указ

0 16

Державна судова адміністрація (ДСА) спростовує інформацію ЗМІ про свою ліквідацію шляхом видання Президентом Віктором Ющенком указу №477/2009 від 23 червня, яким був визнаний таким, що втратили силу указ № 780/2002 від 29 серпня 2002 року про створення ДСА. Про це повідомила прес-служба ДСА.

За її даними, виданням цього указу нормативно-правові акти всього лише були приведені у відповідність з Конституцією і законом «Про Кабінет Міністрів України».

Згідно повідомленню, Кабмін 14 січня прийняв постанову №14, якою затвердив положення про ДСА.

При цьому вказаною постановою Кабмін передбачив, що це положення про ДСА вступає в дію одночасно з виданням Президентом указу про визнання такими, що втратили силу деяких указів Президента з питань ДСА.

Таким чином з ухваленням указу №477/2009 від 23 червня вступає в силу положення про ДСА.

Ніяких інших правових наслідків, пов’язаних з діяльністю ДСА, цей указ не несе.

ДСА звертає увагу, що її діяльність регулюється розділом 19 закону «Про судовий устрій України» і вищезгаданим положенням про ДСА, а також іншими нормативно-правовими актами і просить бути уважними і професійними при тлумаченні нормативних документів.

Нагадаємо, 23 червня Ющенко видав указ № 477/2009, яким визнав таким, що втратили силу указу № 780/2002 від 29 серпня 2002 року про створення ДСА.

В січні Кабінет Міністрів затвердив положення про ДСА.

ДСА є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого направляється і координується Кабміном.

ДСА була створена в серпні 2002 року для забезпечення діяльності судів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар