Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Державна служба зайнятості розпочала приймання фінансової та статистичної звітності через Інтернет

0 20

Державна служба зайнятості України пропонує скористатися новим сервісом — подавати фінансову та статистичну звітність в електронному вигляді. Про це сьогодні, 20 липня, повідомив Львівський обласний центр зайнятості.

Спеціальний інтернет-ресурс дозволяє юридичним та фізичним суб’єктам підприємницької діяльності формувати, підписувати та надсилати в електронному вигляді Розрахункову відомість про нарахування та перерахування страхових внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, звіти за формами №3-ПН «Звіт про наявність вакансій», №4-ПН (план) «Звіт про заплановане вивільнення працівників», №4-ПН (факт) «Звіт про фактичне вивільнення працівників», №5-ПН «Звіт про прийнятих працівників».

Невдовзі прийматимуть звіти в електронному варіанті управління Пенсійного фонду України, інші страхові фонди, управління статистики тощо. Також працедавці, отримавши доступ до подання звітів через Інтернет, подаватимуть інформацію в такому форматі про заборгованість із заробітної плати, страхових внесків та обов’язкових платежів до міністерств, яким вони підпорядковані, та іншим центральним органам влади.

Аби передати звіт за допомогою Інтернету, потрібно на сайті сформувати відповідний звіт, підписати його електронним цифровим підписом і надіслати адресату. Через декілька хвилин до відправника надійде квитанція про відправлення документа, а впродовж двох годин — квитанція з відміткою про прийняття звіту абонентом.

Нова послуга служби зайнятості дає змогу працедавцям зекономити час, отримати гарантію підтвердження доставки звітності, яка має юридичну силу в спірних ситуаціях, уникнути технічних помилок при підготовці звітності завдяки вхідному контролю даних та автоматичній генерації звітів. А подання інформації про наявність вільних робочих місць допоможе оперативніше укомплектовувати вакансії.

Залиште коментар