Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Державна фіскальна служба замінила Міндоходів

0 78

В Україні створена Державна фіскальна служба, яка буде курувати питання податкової та митної політики, і 2 червня уряд має намір провести нараду з керівництвом реструктуризованого Міністерства доходів і зборів, де будуть заслухані звіти по їх роботі, повідомив прем’єр міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду.

« 2 червня ми з вами проведемо нараду. У нас створена Державна фіскальна служба України, і я хотів би, щоб другого числа вони (керівники Міндоходов) відзвітували про боротьбу з податковими ямами, про те, як вони ліквідували корупцію на митниці або не ліквідували, і про те, як ми працюємо з бізнесом, в першу чергу, органи податкової служби. І далі ми будемо приймати в тому числі і кадрові рішення» , — сказав прем’єр.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на виїзному засіданні 21 травня в Миколаєві схвалив положення про створення Державної служби з доходами і зборами України, до складу якої увійдуть митна і податкова служби, внаслідок реструктуризації Міністерства доходів і зборів України.

Новостворена Держслужба доходів і зборів будемо підпорядкована Міністерству фінансів України і позбавлена ​​законодавчої ініціативи.

Джерело:

Дело

Залиште коментар