Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Державні послуги стануть доступні онлайн

0 31

Кабмін затвердив Концепцію розвитку електронного урядування в Україні до 2020 року.

Передбачається переведення понад 100 державних послуг для фізичних і юридичних осіб в електронну площину. У найближчі 3 роки Уряд планує наповнити Єдиний демографічний реєстр і видати паспорти у вигляді ID-карти всім громадянам України. Крім того, вже до кінця 2017 року буде введена система мобільного ідентифікації MobileID.

Також найближчим часом планується розвиток інструментів е-демократії, інституту електронних петицій і звернень. До 2020 року на всіх сайтах органів влади з’явиться можливість подачі заяв і скарг онлайн через спеціальні форми.

В результаті реалізації Концепції громадянину необхідно буде взаємодіяти з державними реєстрами всього 8 разів в житті: при реєстрації факту народження, покупки автомобіля, нерухомості, реєстрації ФОП або юридичної особи, а також засвідчення факту смерті. Всі інші реєстри будуть заповнюватися автоматично на підставі наявних даних без участі фізособи.

Концепція розвитку електронного урядування в Україні до 2020 року затверджена на засіданні Кабміну 20 вересня 2017 р.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар