Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держава заохочує красти усіх?

13

Домінування неформальних законів над формальними дуже вигідне для держави, оскільки таким чином вона заохочує красти усіх. Цю думку під час прес-конференції в УНН “Україна прямує до клептократії чи живе в ній котрий рік”, – озвучив директор Міжнародного інституту демократії Сергій Таран.

“Влада заохочує красти усіх. Зараз домінування неформальних законів над формальними дуже вигідне для держави”, – сказав С.Таран. Він також наголосив, що клептократія зацікавлена в тому, щоб крали на усіх рівнях, оскільки це дуже потужний режим управління суспільством.

“Наприклад, якщо крадуть усі, то можна будь-кого і будь-коли притягнути до відповідальності через політичну нелояльність”, – зазначив політолог.

Він також додав, що для подолання корупції є три складових: політична воля, наявність відповідних державних інституцій і наявність суспільства, яке готове боротися з корупцією.

Теги:

корупція

Джерело:

УНН

Комментарии