Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держава заохочує красти усіх?

0 14

Домінування неформальних законів над формальними дуже вигідне для держави, оскільки таким чином вона заохочує красти усіх. Цю думку під час прес-конференції в УНН “Україна прямує до клептократії чи живе в ній котрий рік”, – озвучив директор Міжнародного інституту демократії Сергій Таран.

“Влада заохочує красти усіх. Зараз домінування неформальних законів над формальними дуже вигідне для держави”, – сказав С.Таран. Він також наголосив, що клептократія зацікавлена в тому, щоб крали на усіх рівнях, оскільки це дуже потужний режим управління суспільством.

“Наприклад, якщо крадуть усі, то можна будь-кого і будь-коли притягнути до відповідальності через політичну нелояльність”, – зазначив політолог.

Він також додав, що для подолання корупції є три складових: політична воля, наявність відповідних державних інституцій і наявність суспільства, яке готове боротися з корупцією.

Теги:

корупція

Джерело:

УНН

Залиште коментар