Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Держагентство земельних ресурсів вводить електронний земельний кадастр

0 15

Державне агентство земельних ресурсів України вводить електронний земельний кадастр в Україні. Про це на засіданні Київської обласной державної адміністрації заявив глава Державного агентства земельних ресурсів Сергій Тимченко.

“Я ставлю ставку на автоматизацію процесу. Проект електронного земельного кадастру дозволить… контролювати всі операції із землею в режимі он-лайн, бачити видачу актів і затримку актів, максимально усунути участь чиновників в різних операціях із землею. Електронний кадастр дасть нам можливість позбавитися від недостовірних даних і такої хворобливої проблеми Київської області, як пропажа документації і архівів”, – сказав Тимченко.

Також він зазначив, що пілотний проект електронного земельного кадастру вже запущений і апробований у Вінницькій області на базі трьох регіонів.

Теги:

земельний кадастр

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар