Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутати звільнили двох суддів

0 13

Народні депутати звільнили за порушення присяги суддів Миколу Божка та Євгена Кулигіна у зв’язку з порушенням ними присяги. Як зазначається рішенні ВР, ці двоє суддів ухвалили неправомірний вирок щодо міліціонера, який з особливою жорстокістю вбив свою дружину.

Нагадаємо, 22 липня 2011 року 27-річний капітан міліції у стані алкогольного сп’яніння вбив 24-річну дружину – старшого лейтенанта міліції, яка перебувала в декретній відпустці. Чоловіка затримали при спробі втечі. При цьому він спочатку взяв дитину із собою, але потім покинув її на узбіччі траси.

Міський суд погодився, що обвинувачений у момент вбивства був у стані афекту через ревнощі, і засудив колишнього міліціонера до 1 року 3 місяців позбавлення волі.

 Однак прокуратура міста Красний Луч подала апеляцію. Була проведена експертиза, яка показала, що капітан міліції під час убивства був осудним. Вирок був переглянутий, і садисту дали довічний термін ув’язнення.

Теги:

суд

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар