Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутати залишили ув’язнених без пенсій

0 11

Верховна Рада відмовилася врегулювати порядок оформлення пенсії ув’язненими, які досягли пенсійного віку під час відбуття покарання. За прийняття в першому читанні відповідного законопроекту №9773 проголосували 124 депутатів при мінімально необхідних 226. Парламент відмовився внести відповідні зміни до статті 122 Кримінально-процесуального кодексу.

Проектом пропонувалася передбачити, що особа, яка під час відбуття покарання отримала право на пенсію, надає адміністрації виправного закладу клопотання про забезпечення необхідних умов для призначення йому пенсії за місцезнаходженням цього виправного закладу.

Адміністрація, за проектом, не більш ніж протягом 30 днів з дня реєстрації клопотання повинна була забезпечити зустріч засудженого з представником Пенсійного фонду і всебічно сприяти належному оформленню і подачі ним відповідних документів.

Ініціатори законопроекту — депутати від фракції “Блок Юлії Тімошенко-“Батьківщина” Олександр Тищенко і Володимир Бондаренко.

Теги:

Верховна Рада України, Кримінально-процесуальний кодекс

Джерело:

Дело

Залиште коментар