Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутати вирішили питання спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді

0 13

Верховна Рада України прийняла за основу законопроект (реєстр. №7451), яким  пропонується удосконалити існуючий механізм призначення суддів на посаду судді вперше, зокрема, в питаннях щодо спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді. Про це повідомляє інформаційне управління ВР.

Внесення відповідних змін до статей 66, 69, 82, 91 Закону “Про судоустрій і статус суддів” передбачає, що програму, навчальні плани, порядок проходження спеціальної підготовки та перелік вищих юридичних навчальних закладів, які здійснюватимуть таку підготовку затверджуватиме Вища кваліфікаційна комісія суддів України. Організовуватиме спеціальну підготовку Національна школа суддів, яка функціонує при Вищій кваліфікаційній комісії суддів України. При цьому критерії, які слугуватимуть для визначення переліку вищих юридичних навчальних закладів затверджуватиме Вище кваліфікаційна комісії суддів України. Це забезпечуватиме знаходження процесу спеціальної підготовки під виключним контролем органів судової влади.

Джерело:

ВР

Залиште коментар